Zong групп
Social bookmarking
Поместите адрес форума ZongShen групп на вашем сайте социальных закладок (social bookmarking)

Подготовка к путешествию в Карпаты

Страница 6 из 13 Предыдущий  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Следующий

Перейти вниз

Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Empty Re: Подготовка к путешествию в Карпаты

Сообщение автор Стелік в Вт 28 Июл 2009 - 15:33

Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 716f38df881atВОТ ОНИ !  ЕТИ СЛАВНЫЕ РЕБЯТА ОНИ НАСТОЛЬКО СУРОВЫ ЧТО МОГУТ ВЫЕХАТЬ УТРОМ  ОТ РУМУНИИ И К ВЕЧЕРУ УЖЕ  ВОЗЛЕ  ХМЕЛЬНИЦКА  ПИТЬ ВОДКУ
Стелік
Стелік

Количество сообщений : 1117
Географическое положение : Киев, пр. Науки
Байк : Zongshen ZS 250 GS, ДРАГА 400
Тел. : Нокия
Дата регистрации : 2008-03-27

Вернуться к началу Перейти вниз

Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Empty Re: Подготовка к путешествию в Карпаты

Сообщение автор komisar в Вт 28 Июл 2009 - 21:00

ПОЛЯК-Я с тобой в Польшу не поеду!!!ТЫ опять приедешь в Польшу,но я приеду с Востока,а ты как обычно-С запада.Как и на Озера....ГЫ-ГЫ...
komisar
komisar

Количество сообщений : 2835
Географическое положение : torez/Donetskaya
Байк : незаконнорожденная Virago-250 и honda DIO-af27
Тел. : 050-214-05-сорок один
В случае ДТП, свяжитесь по тел. : Игорь
Дата регистрации : 2009-01-10

Сообщение автор Стелік в Вт 4 Авг 2009 - 15:26

Добре напишу і я свій «Відгук про Карпати»
Називатиметься він «2500 км на ЕНДУРО, або сповідь Нажопнега.»

Частина перша . Підготовка

Ну всі прекрасно знають причину чому я не поїхав на своєму мотоциклі. Тому, що я боягуз і боюся їздити на такі далекі відстані.
Тому довелось шукати притулку на шикарному сидінні Ендуро. Підготовка до подорожі описана в цій гілці. Тому для мене вона складала декілька годин.На себе я одяг весь можливий одяг, куртка, штани, екип. В карман документи та гроші. В рюкзак поклав всепланетно відомий дощовик (жовтого кольору), чашка, ложка деревяна, ніж, покривало, носки, труси, футболки, шорти, шльопанці, сорочка вишиванка, зарядка на телефон. Під руку палатка і спальник.
 Як і всіх порядних мандрівників перед поїздкою сон не йде в голову. Були думки кинути чарчину другу, але побоявся шо просплю час Ч. Отже вранці біля гаража мене чекає Джип. На мотоциклі вже прив’язані його речі. Спершу у мене виникла думка, що я буду їхати і все принесене з собою буду тримать в руках, але Джип мене запевнив, що поміститься все. Після цього стали ми прикріплювати мої речі. За допомогою взятих мною додаткових резинок рюкзак,спальник і палатка помістились. Залишилось справа за невеликим. Треба ще мене впхнути мене на сидіння. Очевидним був той факт, шо ми таки помістились. І Ендуро -турист в складі 2 х холостяків вирушив в путь.

Частина друга Київ –Вінниця-Меджибіж.

Потихеньку звикаючи до сидіння і манери їзди пілота я попрощався з містом героем Києвом і наш Байк вирулив на Житомирську трасу – якість дороги порадувала, як для Ендуро так нічого ще. Дорога одноманітна, в обідній час трафік не великий тому при чудовій погоді я розслабився і позираючи по сторонам насолоджувався краєвидами Житомирської області . До Житомира доїхали з 2 ма перекурами і в зв’язку з ремонтом дороги і моєю недбалістю проїхали поворот на обїздну яка веде на Вінницю. Заїхавши в місто герой Житомир повернули за указателем Вінниця заїхали на окраїну міста де була розвилка . Спитавши на розвилці у місцевого дядька «дорога на Вінницю – туди правильно?» Відповідь «так.» І я скомандував поїхали. Їхали ми їхали, їхали ми їхали ,поки не доїхали до того місця де дорога взагалі закінчилась і почався глухий ліс. Тааак думаю, ця просіка аж ніяким чином не нагадує мені трасу Н 21. Спитавши у чоловіка який стояв в лісі на машині, чи Вінниця прямо? він сказав шо прямо то Київ якраз на вашому мотоциклі тут тільки і їздить, а якщо вам на Вінницю то вертайтесь назад .Ну так як в Київ ще рано було повертатись, повертаємо назад і знаходимо потрібний шлях.
Проїхавши ще приблизно годинку я вже почав відчувати що потихеньку починає мені набридати сидіти нажопником і 5 та точка відчуває себе не дуже комфортно. Зупинились ,поснідали в недорогому кафе, трохи відпочив, але вже не знав як краще примостити свою 5 ту точку на сидінні в кафе. Ну думаю, не біда ще тільки початок путі чого тут скаржитись, їсти стоячи я ще навчусь, все ще попереду, буду насолоджуватись краєвидами і полями Віничини . Доречі Вінницька область - це область партизанської слави. Один такий партизан якраз нам і попався по дорозі. Минаючи черговий населений пункт прямо перед нами дідусь з велосипедом який мабуть поспішав на партизанські збори почав переходити дорогу прямо перед нами. І Дивлячись на нас прямо чимчикував під колеса Спорт Едуро. Медіум екстрене гельмування і ми стоїмо на дорозі пропускаємо дідуся-партизана. Рухаемось далі. По дорозі на мою вимогу зупиняемось для придбання цигарок і води. В населеному пункті де ми зупинились стояв магазин 70 хроків СССР. Заходю я туди, а там весь місцевій бомонд на чолі з продавщицею, мабуть обговорювали найближчі світські події цього затишного села. Помітивши незнайомця в чорних шкіряних штанцях, куртці і з шоломо в руках Бомонд затих, а продавець проводжала мене пильним поглядом щоб я чого бодай ще не вкрав. Як виявилось під час візуальної інвентаризації окрім оцету і мила там нічого не продавали. Рухаємось далі. Минають кілометр за кілометром , погода сонячна , на полях квітнуть соняхи . періодично в шолом врізаються якісь комахи і насолоджуючись дорогою наш екіпаж прибуває до міста героя Вінниці. На об’їзній дорозі помічаємо обабіч дороги синій супер спорт байк. маякую Джипу правою рукою про зупинку у відповідь кивок шоломом. Зупиняемось вертаемось назад. І Зустрічаємо свого доброго дурга і товариша Жеку із Кіровограда і АНЮ. Теплі вітання, адже така зустріч прланувалсь дуже довго. Перепочивши і зробивши зарядку знову сідаю на Супер Ендуро і Джип мчить по об’їзній на Хмельницький де запланована 1 ша зупинка з ночівлею. Мене вже не дуже цікавлять краєвиди Хмельницької області , нерадує і погода, і їдучи по розбитим дорогам я згадуав незлим тихим словом тих, хто ремонтував ці дороги і тихю, хто мав би ремонтувати ці дороги і навіть тих хто відповідає за ці дороги. Едине, що мнее цікавило так це відстань до міста Хмельницького яку можна прочитати на дорожніх знаках.
МЕДЖИБІЖ ФОРТЕЦЯ
І ось нарешті на обріїї місто Междибіж 1 ша зупинка зупиняемось – заправляємо мотоцикл і телефонуємо Сдайдеру який вже з Ластівкою нас чекав в цьому місті. Зателефонуваши йому приняли команду »Чакати його через 10 хвилин біля фортеці, стоянку для табору знайшов». Я під козирьок от думаю молодець Сдайдер знайшов місце думаю ось тут недалеко вже буде . Зараз розляжусь на покривалі та відпочину та не тут то воно і було. Зустрівшись зі Слайдером і його супутницею Ластівкою біля замку Меджибіж їдемо за Слайдером. Дорога геть погана сільська з ямами я вже з останніх сил тримаюсь бо 5 та точка не витримує ніякої критики. Пристрать Слайдера до їзди по м’яко кажучи неосновним дорогам не могла себе не проявить. Нарешті Слайдер нас привів в чарівний ліс де біля галявини з екзотичними квітами і екзотичними бабочками я зліз з мотоцикла дістав з рюкзака покривало і розлягся як собака. Відчуття радості мне переповнювали. Більш щасливішої людини годі і шукати. Ось нарешті я лежу на покривалі немає ніякої дороги немає ям. Все тіло відпочиває. Кругом природа Чую радісну новину будемо стояти тут 2 дні. ООО думаю оце вже гарні новини можна вечером і чарчину випить там Джип шось припас мабуть. Поки хлопці поїхали за припасами і водою, а дівчата нарізали закуску я пішов за дровами, натягав дрів. І поки не було ніяких інших завдань вирішив ще відпочити . 
По приїзду Слайдера Джипа і Жеки почалось приготування вечері, готували суп. Варили на вогнищі в казані цю смачну страву нагулювали апетит, відчуваючи шо приготування супу затягується. Починаю потихеньку підїдати бутерброди зі столу, овочі і видвигаю ідею по 50 грам так сказать до вечері. Ідея була підтримана і ми почали куштувати Коньяк Джипа. Нуу дуже смачний. Хто коньяк хто пиво відпочиваємо і нагулюем апетит. Ось уже і супчик достиг розсипавши його по тарілках нарешті здовольнились гарячею їжею. Почало темніти ми із Слайдероом потихеньку допиваємо коньк . я милуюсь зоряним небом. І Згадую прожитий день. Який він був довгим і як надовго залишиться в памяті. Ще в 7 ранку я був вдома, а зараз за 350 км від дому я відпочиваю від буденності, вдихаю свіже повітря. Смакую коньяк . Коли вже почало вирубати, поплентався в палатку. Звісно в силу такої гармонії з природою я просто плюхнувся на спальник і заснув. 

Вранці прокинувшись раніше всіх помітив, що головю я лежав практично на сирій землі. Виповз з палатки сонечко вийшло припікає. Шось чую негарно я себе почуваю. Якось не так. Ну думаю то вчорашній коньяк. Попивши вранцію чаю і поснідавши, команда збирається відвідати середньовічний замок Меджибіж. Я в силу того що в минулому році вже там бував і відчуваю біль у горлі і залишаюсь охороняти палатки. І Лігши на покривало заснув. Коли спав помітив шо на галявині де ми сиділи літають бабочки які зовсім не бояться людей , сідяють прямо на одежу і руки. Ну не красота? Де ще таке можна побачити як не в мото мандрівці. По поверненню із Меджибіжського замку хлопці розповідають, що тут на цьому місці де ми стоїмо рініше була розташована таємна військова частина яка зара розформована і можна поїхати подивитись. Слайдер мене із задоволенням повіз на екскурсію в минуле СССР. Поїздивши по лісі ми побачили шо в В чагарниках соять розкрадені і розламні будівлі : військові гуртожитки, ангари, гаражі тунель який веде десь під землю. Походивши по цім цікавим місцям я первірям як ехом гарно відлунює одне дуже непристойне слово в секретному агнгарі. Виходило дуже кумедно.

По приїзді з екскурсії починаемо готувати обід-вечерю я наносив дрів, але шось почав відчувати що мені все хуже і хуже. Горло болить вухо заклало. Повечерявши гречаною кашею з м’ясом, навіть на вживаючи алкоголю, іду лягаю в палатку. Підвищуеться температура мене колотить укриваюсь всім чим тільки можна нічого не помагає. Тут слава богу мене не покинули помирать на самоті, а накидали в мене різних пігулок після чого я заснув.
Наступного дня прокинувшись я почав відчувати себе краще. На сніданок заплановано було зробити якусь молочну кашу яку ми зварили, але її майже ніхто не їв. ну нічого буває, раз на раз не приходиться. Збираємо речі зупиняємось біля заправки Джип заправляє мотоцикл я заправляюсь черговою партією пігулок. і ми вирушаємо в місто герой Камянець - Подільський.

Далі буде
Стелік
Стелік

Сообщение автор Жека в Вт 4 Авг 2009 - 15:55

Стелік пишет: я милуюсь зоряним небом. І Згадую прожитий день. Який він був довгим і як надовго залишиться в памяті. Ще в 7 ранку я був вдома, а зараз за 350 км від дому я відпочиваю від буденності, вдихаю свіже повітря. Смакую коньяк . Далі буде
Блин Стелик ну написал, меня аж жаба давить начала так хочется еще раз поехать!!!
Самое классное то что это все дествительно надолго останется в нашей памяти!!!
ДАВАЙ ЕЩЕ!!! Very Happy
Жека
Жека

Количество сообщений : 3157
Географическое положение : Кировоград
Байк : Zongshen ZS200GS => Kawasaki ZZ-R400-II
Тел. : 066-819-37-ч9
Дата регистрации : 2008-06-19

http://www.zongua.org/t2800-topic

Сообщение автор Slayder_ в Вт 4 Авг 2009 - 21:35

Підкріплюю розповідь фотками:
Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02692y.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02693r.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02694fak.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02695c.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02696k.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02697t.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02698y.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02699u.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02701l.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02703rnz.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02704w.th

Модератор

Количество сообщений : 2300
Географическое положение : Біла Церква
Байк : Zongshen ZS 200 GS, Днепр МТ-10-36, Рига,Honda CB 400 SF, Honda Africa Twin 750
Тел. : +38(067)421-94-4сім
Дата регистрации : 2008-03-12

Сообщение автор Slayder_ в Вт 4 Авг 2009 - 22:13

Стелік чекає попоїстиПодготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02705q.th наш лагерПодготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02708g.thроздача Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02709h.th котелок фореваПодготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02710z.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02711w.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02712u.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02713v.thшева живе в катакомбах Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02716v.th колись це була військова частинаПодготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02717.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02718vee.thтунель в бомбосховище Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02722c.th А це вхідв бомбосховищеПодготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02723f.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02724v.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02725w.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02727v.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02728soh.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02730h.th по дорозі їлиПодготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02731eau.th

Последний раз редактировалось: Slayder_ (Ср 5 Авг 2009 - 1:01), всего редактировалось 1 раз(а)

Модератор

Байк : Zongshen ZS 200 GS, Днепр МТ-10-36, Рига,Honda CB 400 SF, Honda Africa Twin 750

Сообщение автор Slayder_ в Вт 4 Авг 2009 - 22:52

Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02732b.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02735y.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02733r.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02736o.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02737hhz.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02739t.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02740z.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02741c.th по черзі катаємось на ендуро да дороги тут немає Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02745e.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02746u.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02747vhs.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02748z.th бабочки про які писав СтелікПодготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02749b.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02750m.thЦе Я приїхав з магазину і поповнив запаси води, в роті шланг із ємності з водою спеціально для вело... Джип дав Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02751v.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02764vpu.th

Последний раз редактировалось: Slayder_ (Ср 5 Авг 2009 - 1:04), всего редактировалось 1 раз(а)

Модератор

Сообщение автор Slayder_ в Вт 4 Авг 2009 - 23:41

А ось і фортецяПодготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02788e.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02789n.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02790q.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02791usl.th плаваєм в місцевому ставкуПодготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02793w.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02794.thпригаєм із тарзанки Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02795.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02796.th купили молочка 3 літра за 4 грн свіженькеПодготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02797osc.thготуємо Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02798e.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02799t.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02800jrh.th

Последний раз редактировалось: Slayder_ (Ср 5 Авг 2009 - 1:06), всего редактировалось 1 раз(а)

Модератор

Сообщение автор Slayder_ в Ср 5 Авг 2009 - 0:21

обідПодготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02801l.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02802t.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02803a.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02804qnh.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02805t.th в великій сімї....Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02806l.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02807b.thкуда б це сьогодні рвануть? Камянець-Подільськ в фортецю Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02808x.th а потім в Хотинську фортецю все вирішеноПодготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02809xhm.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02810kja.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02811s.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02812nxt.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02813e.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02820e.th зібрали речі і впередПодготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02821h.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02822lsg.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02823osf.th

Модератор

Сообщение автор Жека в Ср 5 Авг 2009 - 9:10

Оце маладец!!!!!!!! Very Happy Smile
Слайдер ты решил все фотки выложить??? Во как темка пошла alien
Жека
Жека

Сообщение автор tanusha в Ср 5 Авг 2009 - 9:25

Классные фотки, ребята!!!! А где Стелик "топ-лесс"??? непоняла Smile)
tanusha
tanusha
Модератор

Количество сообщений : 217
Географическое положение : Киев
Байк : Zongshen LZX 200 S
Тел. : +38 095 0700 407
Дата регистрации : 2008-03-08

http://www.zongua.org

Сообщение автор Стелік в Ср 5 Авг 2009 - 9:37

А где Стелик "топ-лесс"??? -   Стелик "топ-лес" будет в главе "Синевірське озеро". 
Стелік
Стелік

Сообщение автор Zak в Ср 19 Авг 2009 - 22:04

Всем и привет!
Зачетно съездили, завидую. С самого первого дня не сраслось поехать. Посмотрел фото, 20% ощущений как будто тоже ездил. Ив се таки 80 % хочется увидеть собственными глазами ....
А теперь о главном!!!
Все мысли о второй половине сентября! Бархатный сезон, бабье лето. И ОТПУСК!!!
Срываюсь в Крым! семейное путешествие с барышней на моте... 5-7 дней...
Есть однодумцы? Создаем новую тему? Very Happy
Zak
Zak

Количество сообщений : 26
Географическое положение : Комсомольск, Полтавск. обл.
Байк : Zongshen LZX 200
Тел. : 097 9741009
Дата регистрации : 2008-09-26

Сообщение автор Slayder_ в Вт 25 Авг 2009 - 21:23

Стелік де наступна частина опису подорожі в Карпати???

Модератор

Сообщение автор Slayder_ в Ср 16 Сен 2009 - 23:54

Раз Стелік нечухається писать то скину фотки бо можливо він вже забув все..... Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Lol

Модератор

Сообщение автор Slayder_ в Чт 17 Сен 2009 - 0:43

Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02682wl.th
маки цвітуть
Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02824d.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02825km.th фото находу
Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02826c.th
Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02827e.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02828p.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02829u.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02830u.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02831i.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02833h.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02834p.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02838g.thПодготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02839o.thПодготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02840wj.thПодготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02841zh.th

Модератор

Сообщение автор Slayder_ в Чт 17 Сен 2009 - 1:07

Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02891a.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02893t.th Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02892a.th
Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02894za.th

Модератор

Сообщение автор Slayder_ в Чт 17 Сен 2009 - 1:11

Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02890vg.th

Модератор

Сообщение автор Slayder_ в Чт 24 Сен 2009 - 22:07

Готуємось на ночівлю, розбиваємо лагер, мотоцикли ставим до кучі і передні колеса замикаємо цепами один мотоцикол із кучі, а точніше ЖЕКИ був із сигналізацією тому якщо якийсь алканавт захоче відкотити мотоцикол тихенько то це йому невдасться повилазять з палаток злющі байкера і будуть стояти за своїх коней як на війні.
Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Dsc02925.th

Модератор

Сообщение автор Стелік в Пт 25 Сен 2009 - 11:58

Отож продовжимо нашу розповідь. 
 Сідайте дітки тихенько і слухайте мене уваж ненько.

При виїзді з міста Меджибож зустрічаємо нашого найстаршого товариша Дідуся Степана на скутері Ямах Меджесті. Всі були дуже раді бачити один одного і після недовгого спілкування вирушаємо на Камянець Подільський. 
Дорога після Меджибожа особливо нічим не запам’яталась окрім невеличкого відрізку (танкової дороги) в м. Хмельницькому. Цей відрізок ми з Джипом геройські проїхали на супер Ендуро, хоча я думав, що у мене в середині всі органи поперевертались.
Після цього, ми їхали з невеликими перекурами, потихеньку почав змінюватись ландшафт, почали зявлятись невеликі підйоми та спуски. На одному такому спуску на підїзді біля міста Камянець Подільський біля торговки вишнями циганської національності ми зупинились відпочити. Поки ми відпочивали біля нас зупинився мікроавтобус з багажного відділення якого доносився приємний запах свіжої випічки. Водієм бусика виявився порядний Байкар який нам підсказав дорогу, поспілкувавшись з ним згадали про фестиваль в Яремче куди він нас і запросив. Після цього на моє вічливе і дуже тактовне прохання пригостити пиріжками наша команда із задоволенням пригостилась сосисками в тісті і з приємними емоціями рушила далі. Ось вона Західно -Українська гостинність. Дуже приємно зустріти порядну людину в дорозі далеко від домівки. Мабуть це були найсмачніші пиріжки які я куштував.
Приїхавши в місто герой Камянець Подільський поблукавши по його вузьким вуличкам за допомогою ДЖПІЕС підказок місцевих жителів ми таки натрапили на Камянець Подільську фортецю.
Як добросовісні Байкери ми проїхали на забороняючий знак і оминули шлагбаум.
Поставивши свої мотоцикли біля входу в фортецю, ми з Джипом залишились на чергуванні, а решта команди відправилась по пільговим студентським квиткам на екскурсію. Поки наші друзі оглядали фортецю я попив гарячого чаю, що в жару дуже допомагає від спраги і розложивши свою косуху приліг на равичку біля фортеці і відпочивав. Приємно було подивитись на обличя туристів які поглядали на навючені палатками і спальниками мотоцикли та 2 х сурових небритих чолов’яг, які їх охороняли. 
Діти показували на нас пальцями, а дорослі поглядали на нас як на інопланетян. Добре хоч скільки жре ? скільки пре ? не питали, а то я б їм розповів.
Ось він відпочинок думалось мені, АЛЕ нам ще сьогодні потрібно бути в м. Хотин де ми будемо ночувати. Оглянувши фортецю( дивіться фото тут словами не описати). Ми вирушили до міста Хотин який розташований на кордоні 3 х областей. В Хотині ми швидко знайшли Фортецю, але вже відчувалась втома від дороги і бажання перекусити. Порівняно з Камянець Подільською фортецею Хотинська на мій погляд виявилась не зовсім видовищною. Після недовгого блукання по околицям Хотина вирішуемо ставити табір біля річки під мостом. Організовано поставивши палатки кожен займався своїми справами – Хтось готовив їжу, хтось носив дрова , хтось поїхав за продуктами. Надвечір покупавшись у річці сіли вечеряти і куштувати смачну та корисну горілочку. При настанні темряви якісь місцеві набивались до нас в компанію, але їм було категорично відмовлено так шоб не розвивати конфлікт дозволили їм посидіти недалеко від нас. Джип їм до пів ночі вправляв мозги і вони не витримавши мозкової атаки попадали спати прямо на траві. 
Наступного дня піднявшись і прибравши за собою сміття вирушили до міста героя Чернівці.
Дорога до міста Чернівці мені запам’яталась на все життя. Коли ми їхали з Джипом на супер Ендуро нас підрізав вантажний автомобіль з прицепом. Благо що майстерність водіння Джипа на достатньому рівні і не блокуючи коліс ми зупинились безпосередньо перед лівим бортом прицепу. Настільки безпосередньо що угол бортика був у мене прямо перед очима і я вже був виставив руки щоб як у фільмах про каскадерів вчипитись за борт. Однак небезпека минувала. Обігнавши вантажівку Загальновідомим рухами ми пояснили місце знаходження водія у всесвіті і рушили далі. Хоча угорок бортика причепу я згадую ще досі.
Отож доїхавши до міста Чернівці ми зупинились та зустрілись з нашим Товаришем Олегом ( KOR) з яким ми познайомились на минулорічному фестивалі Меджибі, приємно зустріти старого корабельного приятеля. Вирушити з нами він не зміг в силу приємних сімейних обставин. Тому провів нас по об’їзній дорозі Чернівців де ми і розпрощались.
Після Чернівців ми направились в м. Заставна. А що ми там робили ви дізнаєтесь в наступній передачі, а тапер дітки укривайтесь одіялами заплющуйте очі і згадуйте ті теплі і повні пригод літні дні під час яких ми відкривали для себе світ, а світ відкривав нас.  

Стелік
Стелік

Сообщение автор Slayder_ в Пн 28 Сен 2009 - 21:54

О!!! Мабуть похолодало, бо Стелік вже сумує за літом Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Icon_biggrin чекайте продовження, далі буде... Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Icon_cheers

Модератор

Сообщение автор Жека в Чт 8 Окт 2009 - 8:02

О-о-о-о-о СТЕЛИК ТЫ ГДЕ ПРОПАЛ и где твоя муза??? Question Neutral
Пиши еще а то я уже грущу за этим всем хотя сезон еще не закончен!!! Smile
Жека
Жека

Сообщение автор musik в Пт 9 Окт 2009 - 23:33

Блин Стелик сколько можно ждать?
musik
musik

Количество сообщений : 798
Географическое положение : Ивано-Франковск
Байк : Zongshen -> Honda CB600f (Hornet)
Тел. : 0986334423
В случае ДТП, свяжитесь по тел. : Руслан
Дата регистрации : 2009-06-28

Сообщение автор Slayder_ в Пн 2 Ноя 2009 - 21:31

musik пишет:Блин Стелик сколько можно ждать?
Стелік чекає зими щоб збивать мототоксикоз. Стелік ти знай у мене є фотки, Я буду фотки потроху викидать щоб можна було нагнать азарту до літа Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 Icon_biggrin

Модератор

Сообщение автор musik в Пн 2 Ноя 2009 - 22:25

Слайдер давай,давай выкладывай нескупись.Летом снова увидимся надеюсь.Стелик а ты почему мороз включил?Давай выкладывай что имеиш!!!Хочеться сесть и уважно слухать.
musik
musik

Количество сообщений : 798
Географическое положение : Ивано-Франковск
Байк : Zongshen -> Honda CB600f (Hornet)
Тел. : 0986334423
В случае ДТП, свяжитесь по тел. : Руслан
Дата регистрации : 2009-06-28

Сообщение автор Жека в Вт 3 Ноя 2009 - 9:14

Вот темка всплыла так ведь еще и не зима то!!!! Smile
У нас сегодня -5 градусов, на роботу на мото приехал, тепло одетый пока еще можно ездить!!!
Жека
Жека

Сообщение автор Sergij в Ср 4 Ноя 2009 - 21:29

Пропоную наступний раз їхати в карпати на нормальних байках(думаю всі догадались, що малось на увазі ендуро Very Happy ). Попри дорогу нема нічого інтересного, а ось в горах НАБАГАТО цікавіше і красивіше. Ось тут можна подивитись фотки http://photofile.com.ua/users/sergijwrc/96158861
Просто нема часу кожну фотографію окремо сюда вставляти. Якщо, може кому не влом, можна викласти ссилки сюди.
Sergij
Sergij

Количество сообщений : 1003
Географическое положение : San-Frankivsk
Байк : Dragon200, Suzuki RM125F
Тел. : 099 406 04 06 (MTS)
Дата регистрации : 2008-09-20

Сообщение автор Mike_1 в Ср 4 Ноя 2009 - 21:41

Я планирую к следующему сезону купить для своей Принцессы эндурик/супермото. (Каву KLX250 или KTM 690SM) тогда будем выдвигаться на двух байках. 

Admin

Количество сообщений : 7822
Географическое положение : Киев, Терема-2
Байк : Zongshen LZX 200 S Эндуро => будет Suzuki Hayabusa GSX 1340R
Тел. : (050) 695-89-44
В случае ДТП, свяжитесь по тел. : +38 095 0700 407 Танюшка и (097)900-999-0 - Диспетчер МотоХелп
Дата регистрации : 2008-03-06

http://www.zongua.org

Сообщение автор JeeP в Ср 4 Ноя 2009 - 21:43

Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 111345371 хе) ну - нормальная дорожка...слегка неровная Smile Серж, так как ехать-то было?Smile я вот возле водопада с Юриком за спиной прикольно так камешки поразгребал)
майк, ктм для неё? ты в этом уверен?Wink или всетаки для себя любимогоSmile 250ка полегче будет - поинтерестнее на ней на лесных тропках...)))
JeeP
JeeP

Количество сообщений : 389
Географическое положение : Киев,Троя
Байк : Zongshen LZX200GY Эндур
Тел. : 8 (097) 936-74-09
В случае ДТП, свяжитесь по тел. : Сергей
Дата регистрации : 2008-03-10

Сообщение автор JeeP в Ср 4 Ноя 2009 - 21:50

Подготовка к путешествию в Карпаты - Страница 6 111432577  - да есть чему поучиться... и позавидовать глядя на фоткиSmile
JeeP
JeeP

Количество сообщений : 389
Географическое положение : Киев,Троя
Байк : Zongshen LZX200GY Эндур
Тел. : 8 (097) 936-74-09
В случае ДТП, свяжитесь по тел. : Сергей
Дата регистрации : 2008-03-10

Сообщение автор Спонсируемый контент

Спонсируемый контент

Страница 6 из 13 Предыдущий  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Следующий

Права доступа к этому форуму: