Zong групп
Последние темы
Social bookmarking
Поместите адрес форума ZongShen групп на вашем сайте социальных закладок (social bookmarking)

Приютіть будь-ласка, хто в Києві, мотик

Перейти вниз

Приютіть будь-ласка, хто в Києві, мотик Empty Приютіть будь-ласка, хто в Києві, мотик

Сообщение автор DerDemian в Ср 26 Июн 2013 - 17:25

Народ, допоможіть, якщо є в кого змога і вільне місце в гаражі в Києві для мого вірного "друга" (можна під Києвом якщо не більше години до Вас добиратися). з 30.06 по 03.06 (3-го виїзд на Рівенщину в гості), а потім з 07.07 по 12.07(як повертатимуся). За мною не заржавіє Winkdrunken

питання виникло в звязку з тим, що їхати прийдеться десь 6-7 годин (а якщо без залишання мотика в Києві, і їхати з м.Ніжина, ще + 2.5-3 години , в сумі 9-10 годин) а для недосвідченого мототуриста (покіщо більше 3-х годин підряд в сідлі не сидів) це складно думаю буде.

Відгукнувшимся за рання дякую... What a Face

Модератор

Количество сообщений : 897
Географическое положение : Київ - Ніжин
Байк : Zongshen zs125-4 Cyclone
Тел. : 097-9999-165
Дата регистрации : 2011-12-30

Вернуться к началу Перейти вниз

Приютіть будь-ласка, хто в Києві, мотик Empty Re: Приютіть будь-ласка, хто в Києві, мотик

Сообщение автор Tici в Ср 26 Июн 2013 - 19:21

Можешь у меня на стоянке пристроить. Стоянка 5грн/сутки. На ночь территория закрывается, освещается, на территории бегает собака, которая ненавидит всех Laughing Стоянка в 3 минутах от метро Оболонь.
Tici
Tici

Количество сообщений : 1416
Географическое положение : Киев
Байк : Zongshen ZS250-5
Тел. : ноль-шейсят-восьем-19восьем-5восьем-86(Алексей)
Дата регистрации : 2010-01-30

Приютіть будь-ласка, хто в Києві, мотик Empty Re: Приютіть будь-ласка, хто в Києві, мотик

Сообщение автор Dragon в Чт 27 Июн 2013 - 0:52

DerDemian пишет:Народ, допоможіть, якщо є в кого змога і вільне місце в гаражі в Києві для мого вірного "друга" (можна під Києвом якщо не більше години до Вас добиратися). з 30.06 по 03.06 (3-го виїзд на Рівенщину в гості), а потім з 07.07 по 12.07(як повертатимуся). За мною не заржавіє Winkdrunken

питання виникло в звязку з тим, що їхати прийдеться десь 6-7 годин (а якщо без залишання мотика в Києві, і їхати з м.Ніжина, ще + 2.5-3 години , в сумі 9-10 годин) а для недосвідченого мототуриста (покіщо більше 3-х годин підряд в сідлі не сидів) це складно думаю буде.

Відгукнувшимся за рання дякую... What a Face
Могу пустить к себе в гараж. Места хватит. Набирай Very Happy
Dragon
Dragon

Количество сообщений : 1309
Географическое положение : Дарница
Байк : КТМ с острова Формоза
Тел. : О шесть шесть сто девяносто два ЗО З2
Дата регистрации : 2008-03-18

Сообщение автор DerDemian в Чт 27 Июн 2013 - 9:06

дякую за пропозиції!!!! affraid обдумаю що краще, щоб меньше Вам і мені напрягів, і комусь обов"язково із Вас зателефоную!!! Smile можливо зкомбіную.

Модератор

Количество сообщений : 897
Географическое положение : Київ - Ніжин
Байк : Zongshen zs125-4 Cyclone
Тел. : 097-9999-165
Дата регистрации : 2011-12-30

Сообщение автор Спонсируемый контент

Спонсируемый контент

Права доступа к этому форуму: