Zong групп
Social bookmarking
Поместите адрес форума ZongShen групп на вашем сайте социальных закладок (social bookmarking)

покатушка_1

Перейти вниз

покатушка_1 Empty покатушка_1

Сообщение автор Slayder_ в Вс 23 Мар 2008 - 23:34

Перший виїзд за межі міста, холодіна плюс декілька градусів але мене це не зупинило, пішов в гараж по мотоцикол так чуть вітром не здуло ще й холодним: папик і мамка відговорювали їхать всіма силами але Я вирішив їхать ще неділю назад. Екіп: куртка текстиль з підкладкою, мотоперчатки шкіряні, підшлемник, двоє штанів, шкіряні ботінки, комбінізон від дощу (щоб не продувало штани) так як штанів шкіряних немає, ну і звичайно шолом. Але було всерівно холодно.
покатушка_1 03220810
Всередині поїздки із правого ока пішли сльози і Я зрозумів, що шлем китайський гамно..., а екіп інший норма навіть в шкіряних рукавицях не було холодно.
покатушка_1 03220811
При підїзді до Сквири мені здалося що щось сталося із мотоциклом, а точніше із заднім колесом Я зупинився і оглянув мот все намісці трохи перетягнута цеп але Я ж один пасажирів брать не буду і вирішив їхать далі.
покатушка_1 03220812
Потім заїхав в ярок і зрозумів, що то був сильний боковий вітер і при великому потоці вітру Я нахилявся назустріч вітру, а коли вітер різко обривався то мене ніби кидало в тий бік звідки вітер зрозумівши це заспокоївся.
Повертаючись назад в Білій Церкві зустрів проїжзжаючий напроти зонг такий як у мене тільки червоний
покатушка_1 03220813
Ну звичайно Я підняв руку привітався він кивнув також і зник так як їхав напроти, Я вирішив догнати його і поспілкуватися розповісти про зонг групп... Обїздив пів міста і знайшов його припаркованого в центрі де збираються зазвичай байкера і мопедісти, поспілкувався 2 хв і вони запропонували їхать на злітну смугу там стрелка (збираються пацани на авто і мотоциклах і рвуть 100 метровку хто круче, типа чайки в Києві)
покатушка_1 03220814
потім через декілька заїздів підїхав ще один зонг і тож червоний тільки перший з кіком, а другий без
покатушка_1 03220815
перший запропонував потягатися із ним на 100 м але Я відмовився так як неможна китайця крутить по максимуму це не піде йому на пользу... А потім сказав давай обміняємось мотами і просто прокатаємось і все стане ясно... він погодився Я на 5 передачі по тахометру 8000 об вижав а його мот 105 км набрав коли приїхали назад він перший сказав що нефиг чого навіть тягатися так як мій мот на 5 передачі при 5000 об їхав 80км, а при 7000 уже 120км отак і поговорили, а Я зробив висновок що всі однакові моти різні (у нього мот старий із кіком і датчиком передач )
покатушка_1 03220816
Slayder_
Slayder_
Модератор

Количество сообщений : 2300
Географическое положение : Біла Церква
Байк : Zongshen ZS 200 GS, Днепр МТ-10-36, Рига,Honda CB 400 SF, Honda Africa Twin 750
Тел. : +38(067)421-94-4сім
Дата регистрации : 2008-03-12

Вернуться к началу Перейти вниз

покатушка_1 Empty Re: покатушка_1

Сообщение автор Slayder_ в Вс 23 Мар 2008 - 23:36

до речі копейка та що на старті натянула десятку, коли заглянув під капот копі офігел...
Slayder_
Slayder_
Модератор

Количество сообщений : 2300
Географическое положение : Біла Церква
Байк : Zongshen ZS 200 GS, Днепр МТ-10-36, Рига,Honda CB 400 SF, Honda Africa Twin 750
Тел. : +38(067)421-94-4сім
Дата регистрации : 2008-03-12

Вернуться к началу Перейти вниз

Права доступа к этому форуму: